O společnosti

Kdo jsme

Společnost mivvy a.s. byla založena v roce 2007 z iniciativy českých investorů a zabývá se výrobou a distribucí svítidel LED. Všechna svítidla z našeho nevelkého portfolia vyvíjíme a vyrábíme v České republice, a to ve spolupráci s renomovanými technologickými partnery. Úsilí směřujeme jak do vlastních designů, převážně čistých a minimalistických forem, kruhových půdorysů nebo přímých linií s pravoúhlými hranami, prostorově výrazných nebo naopak nevtíravých tvarů, a návazně k individuálním požadavkům zákazníků na vzhled a parametry svítidel, tak i na moderní systémy jejich napájení a řízení. Při výrobě svítidel používáme profily z vysoce kvalitních slitin hliníku. Pro jejich tvárnost, snadnou opracovatelnost, vysokou pevnost, nízkou objemovou hmotnost a v neposlední řadě pro jejich odolnost vůči korozi. Na materiálu nešetříme. Všechna šasi a montury jsou dostatečně pevné, plošné spoje a světlovodivé vrstvy přiměřeně silné. Je naším přáním, aby každé vyrobené svítidlo sebevědomě zaujalo nejen na pohled, nýbrž i na dotek. Každé svítidlo je prakticky originál, vzniklý převážně ruční výrobou zahrnující strojové řezání, obrábění, protlačování, ruční svařování, povrchovou úpravu, lepení, kompletaci včetně osazení čipy LED, odzkoušení a adjustaci.

Naši obchodní partneři jsou jak menší elektroinstalační firmy, prodejny elektro, světelná studia, sítě specializovaných velkoobchodů, tak profesionální realizační firmy v oboru osvětlení a inteligentního řízení domácností a kanceláří.

Výrobní, logistické a servisní centrum firmy se nachází v Blovicích u Plzně, obchodní pobočka pak ve Frýdku-Místku. Obchodní specialisté spravují a navštěvují klienty po celé České republice.

Jsme malá firma. Máme však velké cíle

Kvalita. Prodáváme jen to, čemu rozumíme a věříme. Dobré věci mají svou cenu.
Inovace. Držíme krok s technologiemi. Leckdy stačí pouhý nápad.
Výjimečnost. Přizpůsobíme svítidla požadavkům zákazníka v rámci technických možností. 
Dostupnost. Nejen skladová, ale i cenová. Neslíbíme nemožné.
Zákazník. Oboustranná důvěra a dobrý vztah se zákazníkem je k nezaplacení.

Spojte se s námi 

Vít Roubal zodpovídá za vedení firmy a její prezentaci
Michal Šlajs zodpovídá za výrobu svítidel a technickou část
Silvia Sádecká pečuje o zákazníky v regionech Morava, Slezsko, Vysočina a Praha, T: (+420) 737 426 681
Čestmír Šlajs pečuje o zákazníky v regionech Čechy a Praha, T: (+420) 603 256 851

Neváhejte nás kontaktovat s vaším dotazem nebo nápadem na emailových adresách, které mají tvar jmeno.prijmeni@mivvy.cz, nebo přes kontaktní formulář.

Stávajícím zákazníkům i zájemcům o naše produkty je v pracovní dny v čase od 8.00 do 15.00 hodin k dispozici telefonní linka s tarifikací běžného místního hovoru: (+420) 910 800 900

ID datové schránky: 5x2e8ew
Korespondenční adresa: mivvy a.s., Ostravská 1555, 738 01  Frýdek-Místek

Výpis z obchodního rejstříku (PDF)

Jsme partnery systému EKO-KOM, a.s. a REMA Systém, a.s.
Máme sjednáno pojištění odpovědnosti vázané k podnikatelské činnosti u Allianz pojišťovna, a.s.

Vybrané realizaceMapa partnerů

Sídlo společnosti
Na Roudné 443/18
301 00 Plzeň
IČ 27945286
DIČ CZ27945286

Obchodní oddělení
a servisní středisko

Setecká 338
336 01 Blovice
(+420) 910 807 708

Obchodní oddělení
Ostravská 1555
738 01 Frýdek-Místek
(+420) 910 800 900